O Firmie

Telefon: 12 292 75 01
Domena: https://czesciagd.pl/
Nazwa: CzesciAGD.pl
Adres: Kościuszki 38
Miejscowość: Kraków
Kod pocztowy: 30-105

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Naprawiając domowe wyposażenie często oszczędzamy niemałe pieniądze, ponieważ w pewnych sytuacjach lepiej jest zreperować urządzenie aniżeli inwestować w fabrycznie nowe. Oferta sklepu internetowego CzesciAGD.pl uwzględnia podzespoły do bardzo popularnych, jak też mniej znanych modeli zmywarek, lodówek, pralek oraz innych urządzeń. Sięgając po asortyment e-sklepu, można cieszyć się wysoką jakością bez wydawania na zamienniki dużych pieniędzy.

Stawiając na usługi tego punktu sprzedaży online, można być spokojnym o to, że zdecydowaną większość usterek uda się usunąć. Z prezentowanych propozycji korzystają przede wszystkim punkty serwisowe, jakie są zainteresowane pozyskaniem akcesoriów z wysokiej półki. Części do AGD w Warszawie są potrzebne bardzo często, ponieważ w mieście funkcjonują tysiące gospodarstw domowych, w których czasami sprzęty odmawiają posłuszeństwa. Teraz można je łatwo zamówić.

Data dodania: 06-11-2017


Dodaj Opinie
  • Na domenie sklepu internetowego udało mi się zakupić części do mojej starej już pralki, ale mam do niej sentyment, ponieważ jest to pralka jeszcze z czasów panieńskich i jakoś ciężko się mi jest z nią rozstać.
    2019-03-06 10:53:48
    Ocena: 3
    przez: Antonina Marciniak