O Firmie

Telefon: 512 165 784
Domena: https://fargonpozyczki.pl/
Nazwa: NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres: Wągrowska 6
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 61-369

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Wszystkie osoby zainteresowane prywatnymi pożyczkami chcemy serdecznie zaprosić do odwiedzenia witryny online fargonpozyczki.pl. Pożyczki prywatne online charakteryzują się tym, że są udzielane przez osoby, jak i firmy prywatne specjalizujące się w udzielaniu kredytów na różne sumy pieniędzy. FargonPozyczki.pl jest serwisem internetowym, który pozwala na zaznajomienie się z różnymi ofertami usługowymi. Serwis ogłoszeniowy daje możliwość poszukującym pożyczkobiorców, jak i pożyczkodawcom.

Kredyty prywatne charakteryzują się tym, że pożyczkodawca nie sprawdza zdolności kredytowej. Dzięki temu niemal każdy może otrzymać wsparcie finansowe niezależnie od listy BIK. Tego typu pożyczki są coraz częściej wybierane ze względu na dostępność do nich i szybką decyzję pożyczkodawcy. Pożyczki prywatne udzielane są na bardzo długo okres, co jest niezwykle ważnym atutem dla wielu potencjalnych pożyczkobiorców.

Data dodania: 05-10-2017


Dodaj Opinie
  • Dzięki temu serwisowi mamy możliwość znalezienia korzystnej oferty pożyczki. Łączy on pożyczkodawców z pożyczkobiorcami - to bardzo wygodny sposób.
    2018-10-25 15:32:00
    Ocena: 3
    przez: ratound