O Firmie

Telefon: 61 874-06-81
Domena: https://www.ekoprodet.pl/
Nazwa: Ekoprodet
Adres: Os. Rusa 45
Miejscowość: Poznań
Kod pocztowy: 61-245

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Domy energooszczędne zyskują coraz większą popularność. Osoby decydujące się na takie rozwiązanie, doceniają przede wszystkim niskie koszty eksploatacji takiego budynku. Nowoczesne innowacje architektoniczne i inżynieryjne pozwalają na znaczną redukcję zużycia energii elektrycznej i wody oraz wykorzystanie ekologicznych surowców energetycznych.

Współczesna technologia i inżynieria umożliwiają stawianie budynków, które są bezpieczne dla środowiska i korzystne finansowo dla ich domowników. Jeśli szukasz firmy projektującej domy energooszczędne w Poznaniu, oferta przedsiębiorstwa Ekoprodet powinna Cię zainteresować! Długoletnie doświadczenie zawodowe i znajomość nowoczesnych rozwiązań w zakresie oszczędnej polityki energetycznej gwarantuje satysfakcjonującą współpracę z firmą.

Firma od lat przeprowadza też audyty energetyczne i służy profesjonalnym doradztwem energetycznym. Dzięki temu możesz mieć pewność, że jej pracownicy doskonale znają się na swoim fachu. Na stronie ekoprodet.pl dowiesz się więcej o usługach przedsiębiorstwa.

Data dodania: 29-09-2018


Dodaj Opinie
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!