O Firmie

Telefon: 22 828 41 03
Domena: http://sklep.racoon.pl/
Nazwa: Racoon Polska
Adres: Szpitalna 5
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00--03

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Jeśli masz kłopot z zapuszczeniem długich włosów, ale marzą Ci się długie, a do tego gęste i lśniące włosy, możesz je przedłużyć. Warto jednak pamiętać, żeby to zrobić w profesjonalnym salonie. Odwiedź dobrze zaopatrzony sklep z włosami zarówno tymi naturalnymi, jak i syntetycznymi włosami Monofibre.

W tym celu wejdź na sklep.racoon.pl, gdzie dowiesz się, że polecane włosy syntetyczne, to już nie te włosy co kiedyś, teraz są to włosy, które prawie niczym nie różnią się od tych naturalnych, zawierają keratynę, a ponadto są niezwykle lekkie, dzięki czemu nie obciążają i tak już słabych włosów przedłużanych.

Klientki jednak wolą wydać trochę więcej pieniędzy i przedłużać swoje włosy włosami naturalnymi. W rekomendowanym sklepie internetowym jest ich kilka rodzajów, są tam:

  • włosy naturalne słowiańskie
  • włosy naturalne Euro
  • czy też włosy azjatyckie.

O ich walorach i wskazaniach do zastosowania poczytasz na polecanej stronie.

Data dodania: 13-09-2018


Dodaj Opinie
  • Dla tych, którzy zajmują się przedłużaniem czy pogrubianiem włosów, oferta tego sklepu online będzie jak znalazł. Włosy naturalne o wysokiej jakości czy akcesoria - to z pewnością przełoży się na zadowolenie klientek z efektów naszej pracy. :)
    2019-09-02 11:17:42
    Ocena: 3
    przez: adengared