O Firmie

Telefon: 604 609 012
Domena: https://www.implantywroclaw.com.pl
Nazwa: Dental Med
Adres: Kamieńskiego 142
Miejscowość: Wrocław
Kod pocztowy: 51-124

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


W dolnośląskim gabinecie stomatologicznym można wykonać wiele zabiegów, gdyż na jego kadrę składają się specjaliści z różnych obszarów stomatologii. W Dental Med Clinic we Wrocławiu pracuje też stomatolog dla dzieci, na co dzień zajmujący się małymi pacjentami i dzięki temu dobrze znający ich oczekiwania. Są one zaś specyficzne, dzieci nie oczekują sprawnego wykonania zabiegu i jego wysokiej jakości, jak ma to miejsce w przypadku dorosłych, a zrozumienia, empatii oraz poświęcenia im tyle czasu, ile potrzebują.

To ostatnie jest bardzo ważne, często mali pacjenci muszą wpierw oswoić się z nieznanym sobie miejscem, by pozwolić na przeprowadzenie potrzebnych zabiegów. Może też zajść potrzeba dłuższego przekonywania dziecka do tego, by zechciało otworzyć buzię. Dla lekarza wszystko to jest oczywiste, rodzice zatem nie muszą obawiać się wywierania presji na nich lub pociechy.

Lekarz proponuje między innymi leczenie i usuwanie zębów, także mlecznych - je także trzeba leczyć, o czym rodzice czasem nie wiedzą.

Data dodania: 01-02-2023


Dodaj Opinie
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!