O Firmie

Telefon: 570170710
Domena: https://sanvital.pl
Nazwa: Sanvital Jolanta Jędrzejczak
Adres: Wola Grzymkowa 15B
Miejscowość: Wola Grzymkowa
Kod pocztowy: 95-070

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Ponieważ każdy człowiek choć trochę orientujący się w kwestii dbania o zdrowie wie, że cukier, zwłaszcza biały, jest bardzo niezdrowy, w sklepie z produktami prozdrowotnymi nie mogło zabraknąć wyrobów będących jego zamiennikami. Chodzi oczywiście o naturalne, wysokiej jakości artykuły, a nie chemiczne słodziki. Po takie zamienniki sięgają też osoby chcące zmniejszyć kaloryczność swoich potraw, deserów czy przekąsek.

Jedną z propozycji w ofercie San Vital jest Stevia. Słodzik ten, pochodzenia roślinnego, jest dobrze znany wielu osobom, nie tylko dbającym o poziom cukru we krwi czy odchudzającym się, ale też starającym się odżywiać się zdrowo. Ma on doskonały smak, jest praktyczny w zastosowaniu oraz ma niewygórowaną cenę, jest zatem wiele powodów, by po niego sięgnąć.

Ma to ogromne znaczenie, warto unikać białego cukru kiedy to tylko możliwe, zwłaszcza że jego ogromne ilości, w postaci tzw. cukru ukrytego, znaleźć można w mnóstwie gotowych produktów, nawet w tych, w jakich trudno się go spodziewać.

Data dodania: 21-01-2023


Dodaj Opinie
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Wizytówki okolicznych firm: