O Firmie

Telefon: 600 360 955
Domena: https://www.bizuteria-tytanowa.pl
Nazwa: Vissoro
Adres: Skarbowa 8
Miejscowość: Legnica
Kod pocztowy: 59-220

Oceń firmę (3 z 1 głosów)

Opis:


Niebieskie szafirowe oczko w otoczeniu brylantów rozczuli serce niejednej kobiety. Jeżeli zatem planujesz oświadczyny, koniecznie odwiedź stronę bizuteria-tytanowa.pl, gdzie znajduje się sklep online. Jego oferta to biżuteria wykonana nie tylko z tytanu, ale także ze złota oraz srebra i nie tylko.

Na pierścionek zaręczynowy z szafirem otrzymasz dożywotnią gwarancję. VISSORO oferuje bezpłatną zmianę rozmiaru. Gdyby z jakiegoś powodu po zakupie pojawiła się chęć jego zwrotu, masz na to aż 30 dni. Do każdego z dostępnych w ofercie pierścionków dołączany jest certyfikat kamieni i złota.

Skoro myślisz już o zaręczynach, być może zainteresuje Cię fakt, iż oferta VISSORO obejmuje również obrączki tytanowe, złote, srebrne, wolframowe, ze stali chirurgicznej oraz z Tistenu. Po zakupie pierścionka zaręczynowego otrzymasz do 20% rabatu na zakup ślubnych obrączek.

Data dodania: 20-03-2018


Dodaj Opinie
  • Sądzę, że takie pierścionki zaręczynowe, jakie ma w swojej ofercie Vissoro, powinny się spodobać każdej kobiecie. Tym bardziej, że otrzymujemy na nie dożywotnią gwarancję i możliwość zakupu obrączek ze zniżką w pakiecie.
    2018-03-20 09:40:03
    Ocena: 5
    przez: usineri