O Firmie

Telefon: +48 22 829 91 65
Domena: https://baltcredit.pl/
Nazwa: Balt Credit Sp. z o. o.
Adres: Świętokrzyska 18
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-057

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Ponieważ firma Balt Credit kieruje swoją ofertę pożyczek pod zastaw do przedsiębiorców, naturalne jest, że wie wszystko na temat prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest to trudne i nie zawsze wdzięczne zadanie, tym bardziej że przedsiębiorcy obwarowani są wieloma przepisami, z różnych obszarów prawa, jak prawo pracy, podatkowe czy ubezpieczeń. Ciąży też na nich mnóstwo kosztów, które nie zawsze mogą udźwignąć, zwłaszcza gdy interes nie idzie najlepiej, stąd popularne jest na przykład zadłużenie w ZUS - firma radzi, jak pozbyć się tego problemu.

Przede wszystkim informuje, jak można sprawdzić, czy jest się dłużnikiem w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych lub w Urzędzie Skarbowym, a także, jak można spłacić takie długi. Ma to ogromne znaczenie, nie mniejsze niż w przypadku kredytów bankowych, ponieważ w instytucjach tych obowiązują surowe przepisy.

Mając problemy ze spłatą posiadanych zadłużeń, można otrzymać pożyczkę pozabankową od firmy, w dowolnej kwocie, od kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Data dodania: 03-06-2022


Dodaj Opinie
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!