O Firmie

Telefon: 501-516-789
Domena: https://www.sejf-szafanabron.pl/
Nazwa: sejf-szafanabron.pl
Adres: Nadrzeczna 14a
Miejscowość: Wólka Kosowska
Kod pocztowy: 05-552

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Jeśli jesteś osobą, która ma pozwolenie na broń i planujesz zakup sejfu na broń, powinieneś odwiedzić stronę sejf-szafanabron.pl, gdzie swoją ofertę zaprezentowała jedna z firm. To tam znajdziesz niejeden solidnie wykonany sejf na broń myśliwską, który sprawi, że broń będzie przechowywana zawsze we właściwy sposób.

Ponadto firma zajmuje się również sprzedażą mini sejfów, które są chętnie wybierane przez osoby, które nie mają zbyt wiele miejsca w domu lub mieszkaniu, a nawet biurze. Dostępne są w niej jednak solidne metalowe szafy na dokumenty, dzięki którym newralgiczne dane będą odpowiednio chronione. Firma posiada w sprzedaży również sejfy ognioodporne, które sprawdzają się nawet w bardzo trudnych warunkach. Są tym, czego potrzebują osoby, które stawiają na najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Data dodania: 07-05-2018


Dodaj Opinie
  • Jeśli komuś już uda się uzyskać pozwolenie na broń w naszym pięknym kraju to pierwszym pytaniem jakie sobie zadamy, zapewniam, będzie "gdzie ją schować?". Wtedy oferty takie jak ta nagle stają się wybawieniem. Porządna szafa czy nawet sejf to dobry pomysł. Szczególnie jeśli mamy dzieci.
    2018-08-01 12:33:28
    Ocena: 4
    przez: Piotr Sadowski