O Firmie

Telefon: 668-408-767
Domena: https://budownictwomoniuszko.com
Nazwa: Budownictwo Moniuszko
Adres: Obornicka 117
Miejscowość: Suchy Las
Kod pocztowy: 62-002

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Podjąłeś się budowy sporego obiektu, ale nie masz najlepszych fachowców od zbrojeń? Nie musisz się tym martwić, bo na Twoim terenie działa przedsiębiorstwo z linku budownictwomoniuszko.com. Prowadzi ono swoją działalność niedaleko Poznania, a stal zbrojeniowa, którą wykorzystuje do wykonania różnych elementów, takich jak strzemiona, figury gięte czy kosze przestrzenne jest najlepszej jakości. Możesz być pewien, że każda robota, jaką mu zlecisz, zostanie wykonana rzetelnie, profesjonalnie i terminowo. 

Firma z podanego linku zajmuje się nie tylko zbrojeniami, lecz szeroko rozumianym budownictwem i współpracowała już z wieloma polskimi i zagranicznymi inwestorami. Ma też dostęp do najlepszych materiałów budowlanych, z których także możesz skorzystać. 

Przedsiębiorstwo to podejmuje się też wykonawstwa gotowych zbrojeń budowlanych opartych na projektach oraz ich montażu na placu budowy. Zlecający zawsze wcześniej otrzymuje bezpłatną wycenę prac, zanim podejmie decyzję o skorzystaniu z usług, a trzeba przyznać, że firma ta ma konkurencyjne ceny. Klient może także liczyć na firmowy transport.

Data dodania: 24-12-2019


Dodaj Opinie
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!