O Firmie

Telefon: 697 336 697
Domena: https://peak-nutrition.pl/
Nazwa: HI TEC NUTRITION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres: Wodzisławska 6a
Miejscowość: Wrocław
Kod pocztowy: 52-014

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Tkanka łączna to element aparatu ruchu. Same kości i mięśnie pomimo tego, iż mogłyby poruszać np. kończyną, to zapewne ruch ten nie byłby przyjemny. Tkanka łączna zapewnia w pełni sprawną oraz bezpieczną ruchomość stawu. 

Niestety czasami zdarza się tak, że swobodny ruch nie jest w pełni możliwy. Często mówi się wtedy o chorobach stawów, reumatyzmie itp. Warto zrozumieć, że tkanka łączna tak jak i każdy inny element organizmu może być obarczona stanem zapalnym. Ten zmniejsza jej sprawność, co przekłada się na dolegliwości bólowe związane z ruchem. 

Na stronie peak-nutrition.pl znaleźć można produkt, którego głównymi składnikami są chondroityna oraz glukozamina, które wspomagają sprawną odbudowę ścięgien oraz wiązadeł przez białka kolagenowe. Warto zainteresować się tym tematem, a szczególnie w przypadku kiedy uprawia się sport, ponieważ to właśnie wtedy stawy narażone są najbardziej. O produkcie można poczytać pod linkiem https://peak-nutrition.pl/product-pol-336-Arthro-Stack-120kaps.html.

Data dodania: 02-12-2019


Dodaj Opinie
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!