O Firmie

Telefon: 792 648 692
Domena: https://mitoya.pl/
Nazwa: DAGA 33 Daniel Gawiński
Adres: Batorego 18
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-591

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Wykonanie ładnych zdjęć portretowych czy statycznych nagrań odpowiednich między innymi na vlogi, wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań. Świetnie wykonane tło kartonowe daje szansę na to, aby uchwycić każdy detal i zapewnić nagraniom oraz zdjęciom w pełni profesjonalną prezencję. Warto zdecydować się na produkty spełniające wszelkie oczekiwania profesjonalistów, jednakże są one coraz częściej wybierane także przez amatorów, którym zależy na jakości.

Sklep online Mitoya.pl oddaje w ręce nabywców różnorodne warianty teł z kartonu, które mają odmienne rozmiary oraz kolory. Wszystko po to, aby można było wykonać dokładnie takie ujęcia, jakie mieszczą się w wizji twórcy. Niskie ceny oferowanych produktów to kolejny walor, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Konsumenci mogą się o tym łatwo przekonać, zapoznając się z detalami asortymentu na stronie sklepu.

Data dodania: 26-09-2019


Dodaj Opinie
  • Profesjonalny sprzęt i akcesoria dla fotografów to domena działalności tego sklepu. Od wyposażenia studia po drony - oferta jest na tyle szeroka by każdy parający się tą profesją znalazł w niej coś dla siebie. :)
    2020-07-01 14:01:54
    Ocena: 3
    przez: organicfish714