O Firmie

Telefon: 601 70 58 63
Domena: http://www.podokienniki-ceramix.pl/
Nazwa: Zakład Produkcji Ceramiki Budowlanej "Ceramix"
Adres: Mostowa 12a
Miejscowość: Wrocław-Szymanów
Kod pocztowy: 51-180

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Eleganckie wykończenie ceramicznych podokienników produkowanych przez firmę Ceramix zadowoli klientów, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom. W jej ofercie można znaleźć parapety wewnętrzne w atrakcyjnej cenie. Aglomarmur jest jednym z proponowanych materiałów, który cechuje niska absorpcja wody. To ważne w przypadku osób, które borykają się z problemem nieszczelnych okien. W przypadku bowiem użycia materiałów gorszej jakości, podczas ciężkiej ulewy woda może skraplać się na parapet i niszczyć jego strukturę. Żeby temu zapobiec, warto przy wyborze parapetu kierować się jego jakością, a nie ceną.

Aglomarmur ze względu na swoją strukturę może być stosowany w każdym pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy remontujesz dom, mieszkanie, czy stawiasz budynek od podstaw, ten szlachetny materiał stanie się eleganckim wypełnieniem wystroju wnętrza, a polerowana powierzchnia nada pomieszczeniu szyku.

Firma prowadzi sklep internetowy, w którym zainteresowani zakupem parapetów wysokiej jakości mogą zapoznać się z bogatą ofertą kolorystyczną. Tutaj też mogą wybrać produkty dostosowane do ich potrzeb.

Data dodania: 01-03-2019


Dodaj Opinie
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!