O Firmie

Telefon: 422072665
Domena: https://butik-kesi.pl/
Nazwa: Butik-Kesi
Adres: Sadowa 3
Miejscowość: Ksawerów
Kod pocztowy: 95-054

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Coraz większymi krokami zbliża się uroczystość, podczas której chcesz wyglądać piorunująco, ale jak to zwykle przy takich okazjach bywa, wciąż nie masz odpowiedniego stroju, który mogłabyś założyć na to wydarzenie? Na pewno nie jest jeszcze za późno, żeby dokonać odpowiedniego zakupu i zaopatrzyć się w najlepszym sklepie online w taką sukienkę, która na tę okazję wyda się najlepsza.

Dobrze będzie na Tobie wyglądać sukienka miętowa, która na pewno da Ci wiele radości, kiedy będziesz mieć ją na sobie i zachwyci każdego, kto Cię w niej zobaczy. Jak ją zdobyć?

Wystarczy wejść na stronę butik-kesi.pl, gdzie znajduje się oferta niepowtarzalnego butiku, a od razu znajdziesz tam swoją wymarzoną sukienkę, która już wkrótce stanie się świetną ozdobą każdej okazji, na którą zdecydujesz się ją założyć, by dobrze wyglądać.

Data dodania: 26-09-2017


Dodaj Opinie
  • Miętowa? Hmmmmm... taką sukienkę chciała mieć moja ukochana na imprezę rodzinną, która odbywa się za niecały miesiąc. I natrafiła na taką w sklepie butik-kesi. Wygląda w niej oszałamiająco.
    2018-03-19 15:06:11
    Ocena: 3
    przez: Ryszard Michalak