O Firmie

Telefon: 730 550 757
Domena: http://www.wmspectrum.pl/
Nazwa: W.M. Spectrum sp. z o.o.
Adres: Grunwaldzka 411
Miejscowość: Gdańsk
Kod pocztowy: 80-309

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Nowoczesny budynek, wkomponowany w otoczenie i zaplanowany zgodnie z oczekiwaniami klienta, jest rezultatem pracy dobrego architekta, którego można wynająć, dzięki biurowi W.M. Spectrum. Nie każdy architekt z Trójmiasta może pochwalić się współpracą z dużymi firmami i przedsiębiorstwami, klientami indywidualnymi, instytucjami. Dlatego poszukując doświadczonych architektów, warto zwrócić się do W.M. Spectrum o wykonanie planu inwestycji budowlanej.

Nadawanie każdemu planu budynku indywidualnego charakteru, to dewiza gdańskiego biura, które stara się zawsze zapewnić kompleksową opiekę nad realizowanym projektem. Całość przedsięwzięcia, która będzie pod opieką architekta z W.M. Spectrum, spełni wszelkie oczekiwania zleceniodawcy, niezależnie od ilości pracy nad projektem. Sprawdź już dziś nowoczesne biuro architektoniczne, które połączy dla Ciebie najlepsze technologie wykorzystywane przy budowie domów oraz klasyczny design.

Data dodania: 06-09-2017


Dodaj Opinie
  • Gdy chodzi o projekty architektoniczne i urbanistyczne w trójmieście, to zdecydowanie polecam biuro achitekta z firmy W.M. Spectrum sp. z o.o. Fantastyczne i nowoczesne projekty.
    2018-05-30 14:00:17
    Ocena: 4
    przez: Brexittt